top of page

Atelier PROTOTYP

Nezávislé grafické studio a zároveň "kreativní buňka" grafického designéra Viktora Slabého,

která nabízí od roku 2015 své nápady a zkušenosti

z různých odvětví - vývoj značky, grafický design, vizuální prezentace firem i projektů, tisková produkce, podpůrné činnosti pro architekty, programátory nebo ostatní designéry. Umíme obsáhnout celý proces zpracování od prvotního návrhu a studie až po finální realizaci. 

Za více než 13 let zkušeností a 8 let existence studia vznikly desítky různých prací a spokojených klientů ze soukromé, kulturní i komerční sféry, ať už jednorázových projektů nebo těch dlouhodobých, na kterých s klienty kontinuálně pokračuji dodnes.

Spolupracuji s ověřenými firmami a dodavateli.

Vždy se snažíme najít efektivní a optimální řešení,

ať již se jedná o grafiku, práci s textem nebo produkci tiskovin, vaše představy dotáhneme do funkčních podob.

Komplexní servis

pro váš projekt, firmu, značku nebo produkt.

 

Potřebujete navrhnout logo nebo celkovou firemní identitu? Hledáte někoho na přípravu grafiky pro vaši reklamní kampaň? Potřebujete nové tiskové materiály, fotografie produktů pro e-shop, retuše nebo celý web?

Navrhneme řešení a postup, vymyslíme název značky nebo produktu a poskytneme odborné konzultace pro soudržný vizuální přístup. Samozřejmostí je produkční servis, zajištění kvalitního tisku a dalších výrobních technologií.

Pokud se vám práce studia líbí a měli byste zájem o spolupráci, dejte mi o tom vědět a setkáme se co nejdříve nad vaším zadáním.

Kontakt

Viktor Slabý – Atelier Prototyp

Pernerova 293/11, 186 00  Praha 8 - Karlín

IČ: 88615057

T: +420 776 017 787

E: viktor@atelier-prototyp.cz

bottom of page