top of page

Black Sheep Lounge & Cocktail Bar Pelhřimov

Návrh a vývoj logotypu pro nový cocktail bar v historickém centru Pelhřimova. Dále ilustrace, tvorba firemních a propagačních materiálů, webdesign / Logodesign, illustrations, promotional materials and webdesign for a newly-built cocktail bar in the centre of the old town of Pelhřimov.

facebook.com/blacksheeploungepelhrimov

Blacksheep lounge bar - v samém srdci historického města kolem sebe vytvořil auru přátelského prostředí, nezapomenutelných párty a špičkového servisu. S sebou si na novou adresu přinesl hlavně nadšení pro barmanské řemeslo a skvělou atmosféru.

Logotyp je tvořen ručně psaným kaligrafickým perem a částečně doplňkovým fontem. Ohraničení ve tvaru šestiúhelníku evokuje půdorys sklenice na koktejly. Další myšlenka jak ozvláštnit nabídku a prostor tkví v tom, že se po prostorech baru alegoricky proběhla ona "černá ovce" a zůstává za ní spoušť ve formě nereálných či surrealistických objektů a postav. Je to tudíž dílo, jehož vlastní smysl je nezasvěceným skryt a k porozumění vyžaduje nějaký klíč a zamyšlení. Podobné ilustrace by měly v budoucnu vzniknout i na klenutém stropě a na obrazech, kde by se "černá ovce" objevovala v dalších podobách spolu s dalšími snovými objekty a postavami.

25627074_891707697670395_663785726682064
postavy_zeny_wix.jpg
Obraz2.jpg
lightbox.jpg
bottom of page