T-Rex Gold Power v novém kabátě - reklamní kampaň CZ+SK 2019

Klíčový vizuál je základním prvkem téměř každé reklamní kampaně, který definuje její hlavní myšlenku, má za úkol zaujmout a předat sdělení zákazníkovi.

Vizuální a reklamní řešení prezentace produktu pro český a slovenský trh: produktová fotografie, etikety, reklamní bannery, letáky, billboardy, reklamní předměty, prodejní stojany atd. / Graphic design/key visual and visual presentation of the product for use in the Czech and Slovak market: product photography, advertising banners, flyers, billboards, promotional items, POS stands, etc.

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ S MIKROVLÁKNY PRO MAXIMÁLNÍ PEVNOST SPOJE - NEJSILNĚJŠÍ LEPIDLO NA TRHU!

Vysokopevnostní lepidlo s EXTRÉMNÍ okamžitou pevností spoje 500 kg/m2. Vytváří vysoce pevný, pružný a vodotěsný spoj. MIKROVLÁKNY zesílená receptura lepidla zajišťuje vysokou pevnost a dlouhodobou odolnost spoje.

Takové bylo zadání klienta včetně požadavku barevnosti a dalších prvků pro návrh nové vizuální propagace nejsilnějšího lepidla na současném českém trhu. Výsledkem jsou rozpracované reklamní vizuály pro různé použití v online i offline komunikaci.

© 2016–2021 Viktor Slabý | Atelier Prototyp - graphic design & visual communication, T: +420 776 017 787, E: info@atelier-prototyp.cz